БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

Міносвіти видало посібник для вчителів та батьків з безпеки у мережі Інтернет. Інститут інноваційних технологій і змісту освіти розмістив у вільному доступі посібник для загальноосвітніх навчальних закладів "Виховання культури користувача Інтернету.

Безпека у всесвітній мережі" У навчально-методичному посібнику містяться загальні методичні рекомендації для вчителів, а також батьків з формування у дітей компетенції грамотного та безпечного використання Інтернет-ресурсів.

Новостворений навчально-методичний посібник висвітлює використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі, містить статистичні дані про використання молоддю мережі Інтернет тощо. Посібник допоможе підготувати дітей та молодь до свідомого, грамотного, а головне – безпечного використання інформаційних ресурсів, виховати культурних користувачів мережі Інтернет. Видання посібника здійснено за підтримки програми Microsoft "Партнерство в навчанні".

Листи:

Лист МОН України № 1/9–768 від 06.11.09 "Про захист дітей та молоді від негативних інформаційних впливів"

Спеціалізовані веб-ресурси: