Гімн

дитячої громадської органзацї

"родина"

Рідна школа моя,
Кожен ранок приходжу до тебе,
День за днем ти все більш
Відкриваєш для нас дивосвіт.
Ти навчаєш дружить,
Берегти, розуміти, радіти,
Як людиною буть,
Шанувати калиновий цвіт.

Кличе перший дзвінок
І, тримаючи мамину руку,
Несміливо йдемо
Ще в не звідані наші світи.
І мужнієм, ростем,
Набираєм наснаги для злету,
А спіткає біда -
Наша мудра порадниця - ти!

Хай пролинуть роки,
Сивина забіліє на скронях
І у різні кінці
Поведуть нас життєві стежки.
Та навіки разом
Поєднає нас доля з тобою,
Рідна школа моя,
Ти - колиска тепла й доброти!

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Організація „Родина" створена в 1995 році на основі Положення про рух учнівської молоді України „Моя земля - земля моїх батьків". Вона охоплює дітей та учнівську молодь віком від 6 до 14 років.
Учні 1-3 класів об'єднані в групу „Козачата". Переходячи до 5 класу, вступають до групи “Школярі”.

Вона працює за слідуючими напрямками:

• „Берегиня"
  • „Червона калина"
  • „Сімейні свята"

Дитяча організація „Родина" має свою програму, власний гімн, а також заповіді учнів.

Основні напрямки діяльності
·      Вивчення історичного минулого та традицій України.
·      Вивчення свого родоводу по батьківській та материнській лініях, свого генетичного коріння - ознака цивілізованої людини.
·      Організація етнографічно-пошукової роботи по вивченню долі своєї родини у долі України. Глибоке пізнання походження своєї родини, її традицій, звичаїв, примноження їх.
·      Вивчення, чим славен рід наш, його таланти, традиції, звичаї, примноження їх.
·      Культ Матері і Батька, Бабусі і Дідуся, культ Роду - це культ Народу.
·      Глибоке вивчення історії своєї гімназії, її традицій, звичаїв.
·      Участь в тематичних акціях, челенджах, флешмобах”.

Завдання дитячої громадської організації «Родина»
■   виховання громадянина, патріота України, адаптованої особистості, здатної до соціальної активності, самореалізації в умовах економічних реалій сьогодення;
■   формування національної свідомості, належності до рідної землі, народу, виховання почуття патріотизму, відданості в служінні Батьківщини;
■   виховання правової культури, повага до законодавства України, державної символіки, знання та дотримання законів;
■   утвердження принципів загальнолюдської моралі;
■   формування мовної культури, володіння і вживання української мови, вивчення історії України та рідного краю, культурних надбань;
■   впровадження різноманітних форм громадянського виховання.

Статистичні  дані  дитячого формування

Дитячо-громадська організація «Родина» налічує 284 здобувача освіти, а також педагогічного колективу, директора  гімназії  Немиришина П.І., заступника  директора з НВР Затули Т.І.., педагога-організатора  Кропови  О.М.
Керівним органом  дитячої громадської організації «Родина» являється   актив учнівськоого самоврядування гімназії, до  складу  якого входять:
1. Педагог-організатор Кропова  О.М.
2. Голова громадської дитячої організації «Родина» Жулай Надія.
3. Заступник голови  громадської дитячої організації «Родина» Воловод Вікторія.
4. Голови  класних  дитячих  організацій.