Історія закладу

Ми отут, як одна родина:

Мама, тато, учитель і я.

Нехай квітне рідная школа,

Мов єдина і  мирна сімья.

Рік народження  гімназії - 1959. Тоді вона розміщалася на вулиці Вокзальній (нині Юрченка).
Спливало багато років, та в  серцях випускників залишилися спогади про перших вчителів: Сороку Галину Іванівну, Черевко  Наталію Захарівну, Кістрицю Євгенію Митрофанівну, Малишевського Михайла Івановича, Столярову Надію Спиридонівну, Міщенка Василя Омеляновича,  Кондрушенко Лідію Павлівну.
Перший директор гімназії - Кулеба Михайло Іванович. Дякуючи йому, педагогічний колектив успішно працював та досягав хороших  показників у вирішенні питань навчально-виховного  поцесу. Далі заклад очолювали Бондарчук Василь Терентійович, Дудник Анатолій Опанасович.
За 53 роки зі стін  гімназії випущено 1725 учнів. Серед них - вчителі, лікарі, артисти, вчені, журналісти, геологи, дипломати і просто - майстри  своєї справи.
Памьятають рідну гімназію та  до цього часу підтримують із нею тісні звьязки Кондрушенко Сергій - працівник закордонного дипломатичного корпусу, Безкровний Григорій - полковник військової  авіації, учасник бойових дій в Афганістані, Сорока Віктор - лікар - хірург, три брати Кістриці - льотчики, Коба Тамара - чемпіонка Європи з  легкої атлетики, Заєць Олександр - журналіст , працює у Києві.
А ще пишається заклад тим, що 25 її випускників продовжують благородну учительську справу.
Сьогодні гімназію очолює  Немиришин Петро Іванович - учитель вищої категорії, нагороджений Грамотою  Кабінету Міністрів України, має педагоігчне  звання - "вчитель методист". Його керівний стаж - 12 років.
Педагогічний колектив закладу - колектив однодумців, працює над втіленням ідей В.О. Сухомлинського.
Наш заклад - гімназія гуманітарно-естетичного напрямку.